Meist

Meist

25 aastat kogemust ERP, HRM, BI ja CRM valdkonnas

BCS Itera missiooniks on nõustada ja viia ellu konkurentsieeliseid loovaid majandustarkvara (ERP) ja sellega kaasnevaid lahendusi nagu ärianalüüs (BI), palga- ja personali (HRM) ja kliendihaldus (CRM).

Meie jaoks on uhkuse ja au küsimus, et meie klient oleks oma valdkonnas üks kõige konkurentsivõimelisem ettevõte. Aastate jooksul oleme aidanud digitaliseerida äriprotsesse ja juurutanud juhtimislahendusi ca 900´le ettevõttele Baltikumis ja Skandinaavias. Meie klientideks on juhtivad keskmised ja suured ettevõtted.

Ettevõtte tegemistest leiab enam infot BCS Itera kodulehelt.

Pöörame suurt tähelepanu kvaliteedile ja oleme juurutanud ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimisstandardi ning Microsoft Sure Step metoodika.

Meie kompetentsid ja kliendid on valdavalt järgnevatest valdkondadest:

  • Hulgi- ja jaekaubandus
  • Teenindus sh ehitus, kinnisvara, finants, hooldus, projektid, rent jne
  • Taristu sh gaas, elekter ja vesi
  • Tootmine
Loe lähemalt HRM kliendilugudest

Partnerid

25+ aastat kogemust
100+ töötajat
9000+ klienti
10000+ kasutajat

HRM lahenduste tiim

HRM valdkonna meeskonda kuuluvad projektijuhid, arendajad ja konsultandid. Meie HRM konsultantidel on pikaajaline praktiline kogemus valdkonna protsesside juhtimisel erinevates ettevõtetes, mille nad on otsustanud realiseerida nõustades kliente BCS Iteras.

Liitu meiega!

BCS Itera HRM tiimi tööks on oma klientide nõustamine ning neile ägedate personali- ja palga valdkonna digilahenduste loomine. Meil saad ennast proovile panna põnevas ja kiiresti muutuvas ärivaldkonnas.

Liitu HRM tiimiga